Small everyday Joys

Travel & Lifestyle

Szczotka Tangle Teezer

szczotkowanie włosów

Znacie ten produkt? To szczotka do włosów Tangle Teezer genialny produkt!
Jestem szczęśliwą posiadaczką tej szczotki już od dwóch lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną :):) A to za sprawą nietypowych ząbków „Flex” bardzo elastycznych i miękkich, które prześlizgują się po włosach nie wyrywając ich. 

Tangle Teezer to szczotka zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shaun P., umożliwia szybkie rozczesanie zarówno mokrych jak i suchych włosów, bez ciągnięcia, wyrywania, łamania i elektryzowania włosów. Dodatkowo nadaje połysk.

Szczotką można rozczesywać włosy od nasady po końce, co przy użyciu innych szczotek i przy mokrych włosach, zwykle nie jest możliwe.  

Ergonomiczny kształt szczotki idealnie dopasowany jest zarówno do kształtu głowy jak również zapewnia wygodę w użytkowaniu. 

Szczotka Tangle Teezer zdobyła wiele nagród : InStyle BEST BEAUTY BUYS 2012, COOL BRANDS 2012, HARPER’S BAZAAR BEAUTY HOT 100, LOOKFANTASTIC HAIR&BEAUTY AWARDS 2012, GRAZIA BEST IN BEAUTY, COSMOPOLITAN BEAUTY AWARDS 2010, YOUR HAIR BEST HAIT BUYS 2011

Odkąd pamiętam, moje lekko kręcące i plączące się włosy zawsze były koszmarne w rozczesywaniu a zwłaszcza po myciu. A ta szczotka radzi sobie z nimi doskonale a przy tym ich nie ciągnie ani nie szarpie. Szczotka cała jest plastikowa, elementy są doskonale spasowane a sam plastik jest bardzo wytrzymały (kilka razy spadła) czyszczenie też jest banalne wystarczy włożyć pod strumień z wodą i przetrzeć gąbeczką – gotowe! 
Szczotki dostępne są teraz praktycznie wszędzie (ja swoją kupiłam na Allegro za jakieś 30zł) a w Hebbe czy Rossmanie cena jest spora, bo to koszt jakiś 40-50 zł, ale są to naprawdę dobrze wydane pieniądze!!! Warto by wspomnieć, że TT wspaniale sprawdzi się u dzieci, które nie znoszą szarpania przy szczotkowaniu tradycyjną szczotką. Jeżeli macie i używacie podzielcie się soją opinią. Jestem ciekawa czy jesteście z niej tak bardzo zadowolone jak ja 🙂 

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.